ÖVRIGT / Diverse / Tomtar 11446389
*
nr 1144 6389
Tomtar
diverse, Keramik
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 november 2017
kl 18:48:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 17:03:30
1
300 kr
17/11 12:52:36
1
400 kr
19/11 20:24:14
2
500 kr
20/11 13:56:42
3
800 kr
20/11 18:40:04
4
800 kr
20/11 18:40:04
3
800 kr (Budbetjänt)
20/11 18:41:19
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: juldekoration juldekorationer julpynt keramik tomtar tomte
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55
-
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:54
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:52
-
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:45
-
7113 Vas
Orientalisk. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:24
*
Tomtar
Läs om budbetjänten
nr 1144 6389
Tomtar
diverse, Keramik
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 17:03:30 | 1 | 300 kr |
17/11 12:52:36 | 1 | 400 kr |
19/11 20:24:14 | 2 | 500 kr |
20/11 13:56:42 | 3 | 800 kr |
20/11 18:40:04 | 4 | 800 kr |
20/11 18:40:04 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
20/11 18:41:19 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: juldekoration juldekorationer julpynt keramik tomtar tomte
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:55 -
7025 Ishink
Husqvarna, plast, 1950-tal. Höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:54 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:52
-
7041 Sameknivar
3 st, en signerad. Längd: 19-33 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:45 -
7113 Vas
Orientalisk. Höjd: 49 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:24